O Ticketstream


Jsme česká společnost a naší vizí je pomáhat organizátorům s předprodejem vstupenek a s aktivním oslovováním návštěvníků jejich kulturních, sportovních a jiných volnočasových akcí. Samotným návštěvníkům pak pomáháme vybírat nejvhodnější akce právě pro ně a garantujeme jim bezproblémový a rychlý nákup vstupenek ať už elektronických, či tištěných ve více než 350ti našich partnerských pobočkách.

Od roku 2000, kdy Ticketstream vzniknul, neustále zdokonalujeme naše ticketingové a marketingové služby. Kontinuálně rosteme ve všech směrech právě díky našim mnohaletým zkušenostem a poctivé práci. Aktuálně měsíčně oslovujeme našimi kanály přes 3 milióny lidí v České republice a postupně poskytujeme část našich služeb i v okolních zemí jako Polsko, Slovensko či Maďarsko.

Celé je to hlavně o lidech. Nasloucháme potřebám organizátorů a našich zákazníků. Takže ať už v naší síti hledáte inspiraci „na co zajít“, nakupujete vstupenky, nebo organizujete akci pro pár lidí, či několik desítek tisíc lidí, vězte, že vám náš tým zajistí maximální servis a podporu.

Viktor Mastník
ředitel Ticketstream s.r.o.